کد خبر: 161459 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای اصفهان:

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان به همراه معاونین، برخی مسئولین و روسای ادارات آموزش فنی و حرفه‌ای با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان دیدارکردند.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان به همراه معاونین، برخی مسئولین و روسای ادارات آموزش فنی و حرفه‌ای با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان دیدارکردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، دراین نشست، معاون سیاسی استانداری ضمن قدردانی از خدمات انجام گردیده، دیپلماسی مهارت و تعاملات با کشورهای توسعه یافته و اعزام اساتید ودعوت از متخصصین و صاحب نظران را از نکات مهم دانسته و به نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جهت هویت بخشی به جایگاه و منزلت انسان‌ها تاکید داشت.
سول یاحی به موضوع توازن منطقه‌ای و توزیع مناسب فرصت‌های مهارتی همچنین به اهمیت دادن به مهارت‌های فردی و اخلاق حرفه‌ای در کار همین تیپ‌شناسی متقاضیان و هدایت آنان به موقعیت متناسب آموزش و شغلی مطالبی را عنوان نمودند.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان نیزضمن برشمردن حجم و اندازه تجهیزات آموزشی، تعداد مراکز و قابلیت‌های گروههای هدف برخوردارازامکانات آموزشی ازجمله کارجویان، شاغلین، دانشجویان و تفاهم نامه‌های همکاری منعقده با سایر دستگاه‌ها برای اتصال خدمات آموزشی گفت: ازآنجا که سیاست‌های اشتغال در صدر برنامه‌های دولت تدبیر و امید قرار گرفته، دراین مسیر اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای یکی از دستگاه‌های تاثیرگذاراست که می‌تواند قبول مسئولیت نموده و اشتغال مولد و پایدار را ایجاد نماید.
ابوطالب جلالی اظهار داشت: ‌ توجه ویژه مسئولین در الزام دستگاه‌ها به جهت همکاری در حوزه‌هایی که جوانان جویای بکار جز مخاطبین آنان می‌باشند با هدف توانمندسازی آنان در دسترسی به شغل افراد را جهت استفاده از این فرصت ارزشمند که از برکات نظام اسلامی بوده و به رایگان در اختیار جوانان قرار می‌گیرد را از موضوعات مهم دانست و در ادامه به ظرفیت‌های بخش غیردولتی در ایجاد آموزشگاه‌های آزاد با ایجاد بیش از ۵۰۰۰ اشتغال مطالبی را عنوان نموده‌اند.

اخلاق استان اصفهان اشتغال اصفهان دولت فنی و حرفه ای معاون سیاسی معاون سیاسی امنیتی نظام اسلامی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر