کد خبر: 159790 A

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین خبر داد:

‏ برخورد سه دستگاه تریلر در محور انارک به خور و بیابانک و واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور اصفهان به نائین باعثبروز حادثه شد. ‏

برخورد سه دستگاه تریلر در محور انارک به خور و بیابانک و واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور اصفهان به نائین باعثبروز حادثه شد. ‏
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین گفت: پس از دریافت گزارش برخورد سه دستگاه تریلر در محور انارک به خور و بیابانک، یک تیم از امدادگران و نجاتگران جاده‌ای جمعیت هلال احمر مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری انارک، بهمراه دستگاه ست نجات سریعأ به محل حادثه اعزام شدند و اقدامات اولیه امدادی را برای مصدومین حادثه انجام دادند.
ابراهیم عادل‌زاده نائینی افزود: این حادثه در کیلومتر۱۰محور انارک به خورو بیابانک(گردنه زنجیرگاه) رخ داد و یکی از راننده‌ها که بین آهن پاره‌ها محبوس شده بود، پس از‌‌ رها سازی، به مرکز درمانی انتقال یافت.
وی اظهار داشت: در حادثه دیگر یک دستگاه وانت پیکان در کیلومتر ۵ محور اصفهان به نائین پس از برخورد با پل واژگون شده بود که مصدومان حادثه توسط نیروهای امداد و نجات به بیمارستان حشمتیه حبیبیان نائین منتقل شدند.

اصفهان امداد و نجات بیمارستان پایگاه امداد و نجات جاده جمعیت هلال احمر رئیس جمعیت هلال احمر دستگاه محور پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر