کد خبر: 150108 A

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

در سومین دوره جایزه مدیریت سازمان دانشی برتر کشور، فولاد مبارکه برای سومین سال پیاپی رتبه برتر دانشی کشور(MAKE) را به خود اختصاص داد و به مرحله نهایی ارزیابی سازمانهای دانشی برتر آسیا راه یافت.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای سومین سال پیاپی، رتبه برتر مدیریت سازمان دانشی کشور(MAKE) را به خود اختصاص داد و به مرحله نهایی ارزیابی سازمانهای دانشی برتر آسیا راه یافت.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، مدیرعامل این شرکت گفت: این شرکت با بیش از هفت میلیون تن تولید فولاد خام سهم ۵۲ درصدی در تولید فولاد کشور را در اختیار دارد.

بهرام سبحانیˈاضافه کرد: این شرکت ورود به عرصه دانش محوری و ارزیابی دانش سازمان در کلاسهای جهانی را از بدو ساخت و آغاز بهره برداری در قالب قراردادهای مدون با شرکت های اروپایی که دانش فنی ساخت کارخانه های فولادی را برعهده داشتند، در دستور کار قرار داده و موفق شده است با انتقال این دانش فنی امروز خود را بعنوان مادرِ دانش فنی تولید فولاد کشور معرفی کند.

وی به نقش انتقال دانش فنی کارکنان مجرب و با دانش شرکت فولاد مبارکه در به بهره برداری رساندن شرکت فولاد هرمزگان و ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا اشاره کرد و افزود: در شرایطی که شرکت های طرف قرارداد خارجی بنا بدلایلی از تکمیل طرحهای یادشده سر باز زدند، کارکنان فولاد مبارکه در همه سطوح بسیج شدند.

وی افزود: آنها توانستند با انتقال دانش فنی کسب شده در فولاد مبارکه این شرکت ها را بخوبی به بهره برداری برسانند و در راه رسیدن به ظرفیتهای اسمی رهنمون سازند.

اصفهان بسیج روابط عمومی شرکت فولاد فولاد فولاد مبارکه دانش برتر رتبه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر