کد خبر: 133919 A

فرماندار نایین در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه فجر این شهرستان تاکید کرد:

برنامه‌های گرامیداشت ایام دهه فجر باید بتواند ارزش‌های والا و متعالی انقلاب اسلامی و نقش بی بدیل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب و ادامه این مسیر الهی را به نسل جوان و کشورهای اسلامی منطقه بشناساند.

ایلنا: فرماندار شهرستان نایین در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه فجر شهرستان نایین گفت: ایام دهه فجر نقطه عطف انقلاب شکوه‌مند اسلامی و خاطره آن بزرگ‌ترین خاطره ما بعد از ورود اسلام به سرزمین ماست که سرآغاز طلوع اسلام در عهد حاضر و خاستگاه ارزشهای اسلامی و مقطع رهایی ملت ستمدیده ایران اسلامی است و لذا ایام ا… دهه فجر هر ساله تجدید میثاق مردم با انقلاب و آرمانهای بلند امام راحل(ره) بوده و این دهه برای ملت ما فراموش ناشدنی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، یوسف حسنی، دهه مبارک فجر را فرصتی ارزشمند دانست که باید دستاورد‌ها و برکات عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی، خلاقانه و هنرمندانه، برای مردم تبیین و تشریح شود ادامه داد: این موضوع باید در اولویت کاری دست اندرکاران و خدمتگزاران به مردم و انقلاب قرار گیرد.

وی ایام ا… دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان دانست و بیان داشت: دیدار مسئولین با خانواده معظم شهدا، تشکیل ۱۷ کمیته تخصصی ستاد دهه فجر، اجراء برنامه‌های متنوع و نشاط آفرین در زمینه سازی حضور پر شور مردم در برنامه‌های این دهه، فضاسازی و زیبا سازی شهر‌ها و روستا‌ها در ایام ا… دهه مبارک فجر، برگزاری همایش پیاده روی ومسابقات ورزشی متنوع، و نواختن زنگ انقلاب در کلیه مدارس شهرستان، غبارروبی و عطر افشانی گلزارهای شهدا از جمله مراسم دهه فجر سالجاری شهرستان نایین است.

فرماندار شهرستان نایین همچنین خواستار مستند سازی عملکرد کمیته‌های ذیل ستاد دهه فجر شهرستان شد و گفت: فراهم کردن زمینه حضورمنسجم و گسترده مردم در برنامه‌های یوم ا… دهه مبارک فجر یک ضرورت مهم است.

حسنی؛ به دستور العمل‌های واصله از استان و ضرورت تشکیل کمیته‌های ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجراشاره کرد و افزود: ستاد دهه فجر نایین در سه شهر زیرمجموعه شهرستان نیز فعالیت دارد و شرح وظایف کمیته‌های ۱۷ گانه با رویکرد آگاهی بخشی و بصیرت افزایی نسبت به موقعیت و جایگاه انقلاب اسلامی بایستی در اسرع وقت به ستاد دهه فجر شهرستان اعلام شود.

امام راحل انقلاب انقلاب اسلامی پیاده روی جمهوری اسلامی ایران دهه فجر فرماندار شهرستان کشورهای اسلامی نسل جوان اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر