کد خبر: 122737 A

در سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به اصفهان:

دراین دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی توضیحاتی در مورد وضعیت اقتصادی کشور ارائه نمود.

ایلنا: در سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به اصفهان، استاندار اصفهان به مدت ۲ ساعت با دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی در محل استانداری دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، رسول زرگرپور در این دیدار که به دعوت ایشان برگزار گردید، گزارش مفصلی در مورد مسائل اقتصادی و اجتماعی استان و مشکلات پیش رو و راهکارهای پیش بینی شده برای حل و فصل آن‌ها ارائه نمود.

استاندار اصفهان همچنین در خصوص وضعیت اقتصادی اصفهان و اقدامات صورت گرفته در ارتباط با تشکیل بورس کالای اصفهان و ایجاد گمرک در بندر خشک و میزان مالیات‌های دریافتی از اصفهان و نحوه سرمایه گذاری بانک‌ها در طرح‌های اقتصادی اصفهان توضیحات مفصلی بیان نمود.

در ادامه این دیدار طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی طیب نیا نقطه نظرات خود را در خصوص وضعیت اقتصادی اصفهان و موارد مطرح شده توسط استاندار از جمله تشکیل بورس کالای اصفهان، میزان مالیات‌های دریافتی از اصفهان، ایجاد گمرک در بندر خشک که در آینده احداثخواهد شد و نحوه سرمایه گذاری بانک‌ها در طرح‌های اقتصادی اصفهان بیان کرد.

در ادامه این جلسه مقرر گردید در ارتباط با نحوه اعطای تسهیلات بانک‌ها به سرمایه گذاران و همچنین نحوه کنترل و نظارت بر سیاست‌های بانک مرکزی در قبال بانک‌ها و نیز میزان مالیات دریافتی از استان اصفهان، بررسی بیشتر توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی صورت پذیرفته و نتیجه آن نیز در آینده‌ای نزدیک در جلسه مشترکی مشخص شود.

استان اصفهان اصفهان اقتصاد اقتصادی و اجتماعی امور اقتصادی و دارایی بانک مرکزی کنترل و نظارت گمرک مشکلات وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر