کد خبر: 113174 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۲۰ کیلو گرم تریاک و مرفین در عملیات انتظامی این استان خبر داد.

ایلنا: سردار «عبدالرضا آقاخانی» رئیس پلیس استان اصفهان بیان داشت: عوامل رزمی یگان تکاوری پلیس استان در ادامه پیگیری فعالیت باندهای قاچاق مواد مخدر با کنترل محورهای مواصلاتی و ورودی استان عملیاتی انتظامی و موفق را به مرحله اجرا گذاشتند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، فرمانده انتظامی استان اصفهان عنوان داشت: در این عملیات ماموران با شناسایی و تردد یک دستگاه سواری پارس که قصد داشت با عبور از یکی از جاده‌های خاکی اطراف شهرستان نایین مقادیری قابل توجه مواد مخدر را به استان منتقل کند شناسایی و به وی دستور ایست دادند.

سردار آقاخانی افزود: راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس متواری شده ولی در ادامه با اقدام ماموران در یک عملیات ضربتی و هماهنگ، خودرو متوقف و راننده و یک نفر سرنشین خودرو دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از خودرو متوقف شده ۱۸۳ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۳۳ کیلو و ۷۰۰ گرم مرفین کشف شد.

وی در پایان با اشاره عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، خاطر نشان کرد: مواد مخدر بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی را بوجود می‌آورد بسیاری از خانواده‌هایی که دچار نابسامانی شده و یا اختلالی در روابط آن‌ها ایجاد شده اکثرا ریشه در مواد مخدر و اعتیاد دارد ضروری است خانواده‌ها بخصوص والدین نظارت کافی را داشته باشند و آموزش‌های لازم در خصوص عوارض سوء مصرف مواد مخدر را به فرزندان خود ارائه دهند.

گزارش: احمدرضا دهانی

آسیب های اجتماعی استان اصفهان اصفهان اعتیاد جاده خانواده فرمانده انتظامی استان قاچاق مواد مخدر مواد مخدر ناهنجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر