کد خبر: 1087678 A

طی روزهای اخیر زمزمه هایی از وجود بحران و تعطیلی خط تولید بزرگترین شرکت تولیدی گرانیت کشور در کاشان به گوش می رسد. خبری که مدیران ارشد شرکت آن را تکذیب می کنند.

به گزارش ایلنا از کاشان، برخی از مدیران حوزه اشتغال و تولید شهرستان‌ضمن رد این شایعات بروز برخی مشکلات در حوزه مالکیت  این واحد صنعتی بزرگ را تایید ولی قابل حل می دانند.

این شرکت تولیدی، شرکت گرانیت بهسرام کاشان است که با اشتغال مستقیم  ۳۰۰ نفر کارگر و یک هزار و ۵۰۰ نفر به شکل غیر مستقیم‌،یکی از شرکت های بزرگ تولید کاشی وسرامیک کشور محسوب شده و با به کارگیری نیروهای بومی شهرستان توجه و نگاه ویژه ای به مسئله و اولویت اول کشور که همان تولید و اشتغال است دارد.

نشر این اخبار درجامعه کارگری شهرستان کاشان در شرایطی است که طبق بررسی های به عمل آمده از وضعیت این واحد صنعتی، توانسته با تولید سالانه بیش از دومیلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک علاوه بر تامین بازار داخل ایران محصولات خود را به کشور های حوزه خلیج فارس مانند عراق و کویت  و آسیای میانه و مرکزی نظیر تاجیکستان،ارمنستان صادر نماید.

پیش تر مدیران شرکت تولیدی گرانیت بهسرام اعلام کرده بودند هیات مدیره برنامه ایی برای توقف تولید و تعطیلی شرکت ندارد و معتقدند انتشار اخبار کذب مبنی بر تعطیلی و تعدیل نیروی کار نه تنها باعث نگرانی و ایجاد دغدغه فکری  برای کارگران می شود بلکه بازی با روح و روان سهام داران و مشتریانی خواهد بود که از قبل درخواست خرید خود را با واریز نقدی قطعی کرده اند.

 مدیرعامل شرکت تولیدی گرانیت بهسرام با رد تمامی موضوعات مطرح شده بین شاغلان شرکت و فضای مجازی به خبرنگار ایلنا گفت: بر خلاف شایعات و گمانه زنی های ناصحیح برخی از افراد، هیچ موقع چرخ  شرکت از حرکت در مسیر تولید باز  نخواهد ایستاد.

 امروز عبدالجلیل نظارات مدیر عامل شرکت گرانیت بهسرام کاشان در جمع کارگران و تعدادی از مدیران دولتی حوزه کار و اشتغال شهرستان کاشان با بیان اینکه تنها هدف مدیران مجموعه افزایش تولید به منظور حفظ و نگاهداشت کارگران شاغل است اظهار داشت: از ابتدای شروع به کار شرکت تولیدی گرانیت بهسرام درسال ۷۹ تاکنون تنها هدف مدیران شرکت روشن نگه داشتن چراغ تولید،حفظ اشتغال، تامین به موقع مواد اولیه ونقدینگی مورد نیاز بوده تا رضایت و  اعتماد مشتریان با تحویل به موقع کالای خریداری شده جلب شود.

وی افزود: مدیران شرکت به پیشتوانه تلاش و همیت کارگران همچنین همراهی وتعامل مدیران اجرایی کاشان به خصوص فرماندار ویژه کاشان، اداره صمت و رئیس و معاون اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی کاشان و صنعتگران، چشم به فتح بازارهای کشورهای اروپایی دوخته و برای نیل به این هدف با خرید و نصب دستگاه های پیشرفته و به روز جها،ن سطح کیفی محصولات رشد و ارتقا قابل توجهی یافته است.

مدیرعامل شرکت تولیدی گرانیت بهسرام کاشان استفاده از معادن خوب و ممتاز خاک کشور برای تولید کاشی و سرامیک با درجه کیفی در سطح استاندارد های بین المللی را یاد آور شد وتاکید کرد:در سال های اخیر و با وجود تحریم ها  ، بیش از ۸۰ درصد از تولیدات کاشی وسرامیک شرکت صادر شده و  کارشناسان‌بازرگانی گرانیت بهسرام در حال بررسی درخواست های  مشتریان جدید هستند. چراغ تولید گرانیت بهسرام خاموش شدنی نیست.

نظارات افزود: با کمک وکلای شرکت و هماهنگی نهاد های ذیربط به دنبال تشکیل پرونده قضایی برای تعقیب و مجازات افرادی هستیم که نقش آنها در برهم زدن آرامش شرکت اثبات شده است.  

 

خبرنگار: سعید غلامی از کاشان

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استاندارد تاجیکستان تعدیل نیروی کار کاشان کاشی و سرامیک ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر