کد خبر: 1082981 A

معاون شهردار اصفهان خبر داد؛

معاون شهردار اصفهان گفت: با توجه به تدارک لازم فضاهای تبلیغاتی توسط شهرداری اصفهان در مناطق 15 گانه، شایسته است طرفداران نامزدهای انتخاباتی پوسترها و عکس‌های تبلیغاتی را در مکان های مشخص شده نصب کنند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حسین امیری در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهراظهار داشت: شهرداری اصفهان تمهیدات مناسبی برای فعالیتهای تبلیغاتی داوطلبان شرکت کننده در این انتخابات، با هدف توزیع عادلانه فرصت های تبلیغاتی محیطی، جلوگیری از نازیبایی های بصری و حفظ سیمای شهری در نظر گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان به تشکیل ستاد ساماندهی تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و افزود: با توجه به تاثیر تبلیغات مناسب در حضور بیشتر  و با شکوه در انتخابات؛ شهرداری اصفهان نسبت به تشکیل ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات اقدام و تا کنون جلسات مداوم و منظمی در این خصوص برگزار نموده است.

امیری خاطرنشان کرد:  بیش از هشت هزار جایگاه تبلیغاتی برای تبلیغات کاندیداها در تمامی مناطق 15 گانه از سوی شهرداری اصفهان در نظر گرفته شده و پنل های تبلیغاتی برای تبلیغات انتخاباتی نصب شده است که کاندیداها می توانند از این موقعیت برای تبلیغات در چارچوب ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: شهرداری اصفهان تلاش می کند به منظور افزایش حداکثری شهروندان در انتخابات از هیچ کوشش و حمایتی دریغ ننماید؛ در همین راستا تاکنون بیش از سیصد مجوز نصب بنر و داربست تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر  صادر شده است.

وی افزود: همه متقاضیان نصب بنر انتخاباتی می بایست به منظور دریافت مجوز از طریق فرمانداری اصفهان اقدام نمایند و پس از آن شهرداری اصفهان طبق ضوابط و قوانین آماده ارائه خدمات به متقاضیان است.

معاون شهردار اصفهان گفت: با توجه به تدارک لازم فضاهای تبلیغاتی توسط شهرداری اصفهان در مناطق 15 گانه، شایسته است طرفداران نامزدهای انتخاباتی پوسترها و عکس‌های تبلیغاتی را در مکان های مشخص شده نصب کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان ضمن درخواست از نامزدهای انتخاباتی در جهت حفظ و صیانت از اموال عمومی و عدم نصب تبلیغات در فضاهای غیرمجاز افزود: شهرداری هزینه های فراوانی برای نظافت و پیرایش شهری و حذف نازیبایی های محیط شهری داشته و نصب تبلیغات در مکان های غیرمجاز علاوه بر خسارت به منظر شهری هزینه های سنگینی برای شهر در بردارد.

امیری با اشاره به آمادگی و هماهنگی صورت گرفته به منظور ایمنی شعبه های اخذ رای گفت: در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر موارد ایمنی حائز اهمیت برای رعایت در شعب اخذ رای از طریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به فرمانداری اعلام شده است و در صورت درخواست مسئولان مربوطه اکیپ‌های خودرویی این سازمان در محل‌های مهم و پرتردد و شعبه‌های شلوغ اخذ رأی مستقر خواهند شد.

 

اصفهان اموال عمومی تبلیغات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر