کد خبر: 1065793 A

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: گروه صنعتی گیتی پسند حمایت از ۲۲۰ فرزند یتیم را در پویش ایران مهربان بر عهده گرفت.

به گزارش ایلنا از اصفهان ، کریم زارع  در دیدار با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه صنعتی گیتی پسند ضمن تقدیر از همراهی و پیشتازی گروه صنایع گیتی پسند در پویش ایران مهربان اظهار داشت: پویش ایران مهربان طرحی است برای حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند که در این طرح با حمایت مادی و معنوی نیکوکاران،  به رشد استعدادهای این فرزندان در زمینه های مختلف کمک می کنیم و سال گذشته در این پویش ۲۵ هزار حامی به جمع حامیان کمیته امداد امام خمینی(ره) افزوده شدند.

وی افزود: مجتمع صنعتی گیتی پسند با حمایت از ۲۲۰ فرزند یتیم ماهانه مبلغی به ارزش ۵۵ میلون تومان به حساب این فرزندان واریز می نماید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از همراهی مجموعه گیتی پسند در خصوص اشتغال گفت: قول مساعد به کارگیری فرزندان تحصیل کرده و مددجویان تحت حمایت امداد در مجموعه گیتی پسند، حکایت از خدمت ماندگار این مجموعه از محرومین و نیازمندان است.

زارع با اشاره به اینکه هنوز فرزند بدون حامی تحت حمایت امداد وجود دارد، گفت: همشهریان گرانقدر برای مشارکت در این طرح و پذیرش حمایت ایتام و فرزندان نیازمند می توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان از پایگاه اینترنتی به نشانی ekram.emdad.ir نیز استفاده کنند.

 

 

استان اصفهان اشتغال ایران کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی ایلنا استان افهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر