کد خبر: 1020985 A

مدیرکل کمیته امداد اصفهان اعلام کرد ؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: تا پایان آذر ماه امسال 4691 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد اصفهان ایجاد شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان،کریم زارع افزود: آن دسته از خانوارهای تحت حمایتی که سرپرست آنها امکان و توان کار و فعالیت اقتصادی داشته باشد، برای توانمندی و خودکفایی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند و هیچ مددجوی مستعدی، بیکار نخواهد ماند.

او ادامه داد: نظام حمایتی کمیته امداد با پیش زمینه های توانمندساز طراحی شده و ارائه خدمات حمایتی آن اورژانسی و دارای زمانبندی مشخص است.

زارع تاکید کرد: آن دسته از مددجویانی که امکان کار و فعالیت اقتصادی ندارند از جمله سالمندان، بیماران خاص، صعب العلاج و زمین‌گیر به صورت مادام العمر از خدمات کمیته امداد اصفهان بهره مند خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان به تشریح آمار خدمات توانمندسازی شغلی ارائه شده به نیازمندان پرداخت و  با بیان اینکه تا پایان آذر ماه 1399 موفق به پرداخت 142 میلیارد و 665 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان شده ایم، گفت: 4691 فرصت شغلی در این مدت برای مددجویان ایجاد شده که 3244 مورد آن از مسیر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه صورت گرفته است.

او تصریح کرد: علاوه بر افرادی که با دریافت وام به عرصه کار و تلاش وارد شده اند، 1447 مددجوی دیگر نیز با خدمات کاریابی کمیته امداد اصفهان در صنایع، کارگاه ها و کارخانجات سراسر استان و با حقوق و مزایای قانون کار، مشغول به کار شده‌اند.

 

 

 

اشتغال زایی ایلنا استان اصفهان کمیته امداد اصفهان مددجویان کمیته امداد اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر