کد خبر: 1013677 A

قائم مقام کمیته امداد اصفهان مطرح کرد:

قائم مقام کمیته امداد اصفهان گفت: در ایام ولادت با سعادت حضرت زینب (س) ۱۰ مرکز نیکوکاری جدید در استان اصفهان افتتاح شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباسعلی زارعان با تاکید بر جایگاه ویژه مراکز نیکوکاری در برنامه های مشارکت مردمی این نهاد، اظهار داشت: در ایام ولادت با سعادت حضرت زینب (س) ۱۰ مرکز نیکوکاری جدید در استان اصفهان افتتاح شده است.

وی ادامه داد: این مراکز در شهرستان های سمیرم، گلپایگان، خوانسار، خمینی شهر و منطقه چهار اصفهان، مشغول جمع آوری کمک های نیکوکاران و توزیع آنها به نیازمندان در محدوده فعالیت خود هستند.

زارعان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت معتمدین محلی و با نظارت و راهبری کمیته امداد اصفهان تشکیل می شوند، افزود: تاکنون ۳۴۷ مرکز نیکوکاری در نقاط مختلف استان راه اندازی شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان تمرکز زدایی از ارائه خدمات حمایتی و همچنین ایجاد بستری مناسب برای شناسایی، حمایت و توانمندسازی نیازمندان را از جمله مهمترین اهداف این نهاد از گسترش این مراکز عنوان کرد و ادامه داد: علاوه بر این می توان با کمک به رشد مراکز تخصصی خیریه که بر حوزه هایی مانند اشتغال، آموزش و بهداشت و درمان تمرکز می کنند به هدایت صحیح و افزایش بهره وری منابع موجود در عرصه خیر و احسان کمک کرد.

ایلنا استان اصفهان کمیته امداد اصفهان مراکز نیکوکاری اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر