کد خبر: 999818 A

از فردا صورت می گیرد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: با مصوبه ستاد مقابله با کرونا به منظور حفظ سلامت مسافران، از فردا دوشنبه سوم آذرماه از فروش بلیط سفر با ناوگان حوزه حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان به افراد مشکوک به کرونا جلوگیری خواهد شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، جواد حق لطفی با اعلام این خبر گفت: تمام شرکت‌های مسافربری استان اعم از ناوگان سواری کرایه، مینی‌بوس و اتوبوس ملزم به رعایت این مصوبه هستند.

حق لطفی ادامه داد: نظارت بر فعالیت و عملکرد پایانه مسافربری در اجرای این دستورالعمل بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و کارشناسان این اداره کل از فردا نظارت دقیق خود را بر اجرای دستورالعمل  آغاز خواهند کرد.

وی با بیان اینکه پایانه‌های مسافربری جاده‌ای محل تجمع مسافران بوده و برای حفظ سلامت افراد اعزام وسیله نقلیه باید با ضریب ایمنی بالا باشد، گفت: البته از همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا ضدعفونی این مراکز  به صورت مستمر انجام می‌شود و همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین به  مسافران توصیه کرد دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و مسافرانی هم که بیمار هستند برای حفظ جان همنوعان خود با رعایت دقیق موارد بهداشتی، به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند.

استان قزوین بلیط راهداری و حمل و نقل جاده سلامت مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر