کد خبر: 999672 A

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی؛

پیدا شدن جسد یک زن که صورتش طعمه حیوانات شده و قابل شناسایی نیست، معمایی جنایی پیچیده ای را پیش روی ماموران پلیس فارس قرار داد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته فیلمی در خصوص پیدا شدن جسد یک زن در کنار جاده کهمره سرخی شهر شیراز در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم گفته می شود دست های زن جوان قطع یا بریده شده است.

سرهنگ حمید افرامن، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در خصوص این پرونده گفت: جسد این زن روز گذشته در کنار جاده کهمره سرخی و نزدیکی روستای کهمره سرخی شهر شیراز پیدا شد که تجسس های پلیسی برای بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: جسد این زن حدودا 30 تا 35 ساله روز شنبه یکم آذر ماه امسال در حالیکه در میان یک پتو پیچیده شده بود پیدا شد که بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که آثار ضربه روی صورت وجود دارد و با توجه به اینکه 24 ساعت از مرگ این زن می گذرد حیوانات بخشی از بافت های نرم صورت را خورده اند.

سرهنگ افرامن ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه جرم نشان از آن دارد که جسد به این محل منتقل شده و با توجه به از بین رفتن بافت های صورت توسط حیوانات و نبود مدارک شناسایی همراه این زن هنوز جسد ناشناس است که مقام قضایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس گفت: جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است و تحقیقات برای شناسایی هویت زن جوان و عاملان این جنایت معمایی در دستور کار ماموران پلیس استان فارس قرار گرفته است.

سرهنگ افرامن در خصوص بریده شدن دستان زن جوان گفت: بریده شدن دست ها صحت ندارد و هیچ آثاری مبنی بر ضربات چاقو روی بدن این زن دیده نشده و جسد به پزشکی قانونی منتقل شده است.

انتهای پیام/
استان فارس پلیس آگاهی فضای مجازی ماموران پلیس جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر