کد خبر: 999665 A

فرماندار رشت مطرح کرد:

فرماندار رشت با اشاره به صدور بالغ بر 4000 برگه تردد برای افراد واجد شرایط در روز گذشته، خواستار عدم مراجعه غیر ضرور افراد به فرمانداری شد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه صدور برگه تردد برای شاغلین ادارات و شرکت‌ها که شهرستان محل خدمت‌شان با محل زندگی آنان متفاوت است از طریق مکاتبه رئیس اداره یا شرکت و به صورت تجمیعی با فرمانداری صورت می پذیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد بسیار بالای ادارات، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان رشت و عدم امکان ارائه خدمت به صورت فردی به این افراد، ضرورت دارد شاغلین از مراجعه مستقیم به فرمانداری با جدیت پرهیز کنند چرا که به هیچ وجه به صورت فردی برای آنان برگه تردد صادر نمی شود.

وی با اشاره به حضور انبوهی از شهروندان در فرمانداری رشت در روز گذشته جهت دریافت برگه تردد، افزود: بسیاری از این مراجعات به صورت غیرضروری بوده است، به عنوان مثال برای تردد داخل شهرستان به هیچ وجه برگه ترددی صادر نمی‌شود و افرادی که ساکن شهرستان رشت هستند ولی پلاک خودروی آنان غیربومی(خارج استانی) است تنها با  در دست داشتن کارت ملی بومی یا ارائه مستندات دیگر از قبیل سند یا اجاره نامه منزل مسکونی خود به پلیس، جریمه نخواهند شد.

 فتح اللهی ادامه داد: این افراد نگرانی بابت ثبت تخلف از سوی دوربین های راهنمایی و رانندگی نداشته باشند چرا که با ارائه مستندات اثبات کننده سکونت در شهر، جریمه آنان لغو می شود.

فرماندار رشت با بیان اینکه تنها در روز گذشته برای بالغ بر 4000 نفر از افراد واجد شرایط، از سوی فرمانداری برگه تردد صادر شده است، تصریح کرد: علاوه بر این، به دلیل مراجعه غیر ضروری افراد، با وجود بسیج تمامی کارمندان فرمانداری جهت پیگیری مشکلات مراجعان، شاهد تراکم جمعیتی زیاد مراجعان در فرمانداری بودیم.

وی در پایان با تاکید بر لزوم وجود  سعه صدر و همکاری از سوی آحاد مردم شهرستان، خاطرنشان کرد: بدون وجود این تعامل و همکاری و با مراجعه غیرضرور هزاران نفر به فرمانداری، یقیناً در ارائه خدمات به افراد ذیحق با مشکل مواجه خواهیم شد.

بسیج دوربین راهنمایی و رانندگی مشکلات کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر