کد خبر: 999581 A

رئیس اتاق اصناف سبزوار مطرح کرد؛

رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید مقابله با کرونا از ابتدای آذرماه، ۳۵ درصد صنوف سبزوار مشمول محدودیت تعطیلی دو هفته‌ای شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، علی کیانی افزود: با توجه به وضعیت قرمز سبزوار به لحاظ شیوع ویروس کرونا، مشاغل گروه دو، سه و چهار شغلی تا نیمه آذر تعطیل شده‌اند. 

رئیس اتاق اصناف سبزوار ادامه داد: از مجموع ۱۷ هزار واحد صنفی سبزوار، صاحبان ۶ هزار واحد آن، مشمول محدودیت‌های مشاغل گروه دو، سه و چهار شغلی شده‌اند. 

او اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، این محدودیت‌ها شامل مشاغل گروه یک شامل نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها، مواد پروتئینی، فروشگاه‌ های زنجیره‌ای، داروخانه‌ها و چاپخانه‌ها، تعمیرگاه‌ها و لوازم یدکی و مشاغل فنی نمی‌شود. 

کیانی تصریح کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا، توصیه‌های بهداشتی به سایر صاحبان واحدهای صنفی این شهر ابلاغ شده است و چنانچه صاحب صنفی تخلف کند، با او برخورد می شود. 

او گفت: هفت تیم بازرسی شامل فرمانداری ویژه، اتاق اصناف، صنعت و معدن، بهداشت، اماکن، نیروی انتظامی، بسیج و تعزیرات در سبزوار فعال هستند و با واحدهای صنفی که از مصوبات ستاد مقابله با کرونا سبزوار سرپیچی کنند، برخورد می شود.

بسیج تعزیرات صنعت و معدن نیروی انتظامی مواد پروتئینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر