کد خبر: 999447 A

فرماندار آوج خبرداد:

فرماندار شهرستان آوج از ارائه تذکر به رانندگان ۱۰۹ خودرو با پلاک غیربومی در روز نخست اجرای محدودیت‌های کرونایی شهرستان آوج از سوی پلیس راه خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی با اعلام این خبر گفت: رانندگان خودروهایی که از پلیس راه تذکر گرفتند با پلاک سایر استان ها بودند و قصد توقف در شهرهای این شهرستان و پیاده شدن از خودرو را داشتند.

فرماندار آوج افزود: ۲ خودرو با پلاک غیربومی نیز در روز گذشته به دلیل بی توجهی به تذکرات پلیس و توقف در شهرهای این شهرستان جریمه و اعمال قانون شدند.

علیرضایی با اشاره به ممنوعیت ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرهای استان قزوین،اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرهای شهرستان آوج فاقد کنارگذر هستند و خودروهای عبوری ناگزیر به ورود و عبور از شهرها هستند، با هماهنگی عوامل شهرداری و پلیس راه و انسداد مسیرهای کندرو شهری، به خودروهای ورودی با پلاک غیربومی از روز گذشته اجازه توقف داده نمی شود و آنها باید بدون هرگونه متوقف شدن شهرهای این شهرستان را ترک کنند در غیر این صورت جریمه و اعمال قانون می شوند.

او با بیان اینکه شهرستان آوج در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد، بیان کرد: با توجه به این موضوع تعطیلی و محدودیت فعالیت اصناف در این شهرستان شامل مشاغل و فعالیت های گروه چهار از جمله باشگاه ها و سالن های ورزشی، بوستان ها و تالارهای پذیرایی و ممنوعیت تجمعات مذهبی و آئینی و برگزاری مراسم ختم و عروسی می‌شود.

این مسئول ادامه داد: همکاری اصناف و مردم در این شهرستان با عوامل ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا برای اجرای محدودیت ها بسیار خوب بوده و تنش، مخالفت و سنگ اندازی در این مسیر وجود نداشته است.

علیرضایی عنوان کرد: میانگین ابتلای شهروندان شهرستان آوج به کرونا روزانه ۶ نفر است اما متوسط بستری بیماران در بیمارستان ها زیر ۲ نفر در روز است.

او  با بیان اینکه با تدبیر مدیریتی و با همکاری مردم می توان شیوع کرونا را در جامعه کاهش داد، گفت: همه هنر مدیریتی ما در شرایط فعلی باید حفظ سلامت مردم توامات با حفظ معیشت آنهاست.

 

 

پلیس راه خودرو سلامت فرماندار استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر