سرخط خبرها:
کد خبر: 999398 A

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: نرخ مصوب فروش کپسول‌های گاز مایع به شرکت‌های توزیع در استان قزوین اعلام شده است و با هرگونه گرانفروشی در این زمینه به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی اکبر کبیری اظهار کرد: نرخ مصوب فروش شرکت به عاملان توزیع برای سیلندر گاز ۱۱ کیلویی هفت هزار و ۱۶۰ تومان و نرخ فروش عاملان توزیع به مصرف کننده نهایی برای هر سیلندر گاز ۱۱ کیلویی ۹ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین و اعلام شده است.

 معاون بازرسی سازمان صمت استان با بیان اینکه تشدید بازرسی بر عاملان توزیع گاز مایع در قزوین ادامه دارد، افزود: با توجه به اخبار و گزارش‌های دریافتی مبنی بر کمبود گاز مایع در سطح استان و نظر به قرار داشتن در فصل سرما و به تبع مشکل در گازرسانی به مناطق صعب العبور، بازرسی از شرکت‌ها و عاملان توزیع در دستور کار بازرسان سازمان قرار گرفته است.

کبیری بیان کرد: در همین راستا برای شرکت پرسی ایران گاز مستند به نرخ مصوب ابلاغی از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان، پرونده تخلفاتی گرانفروشی بالغ بر یک میلیارد ریال تنظیم و برای صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

او یادآور شد: شهروندان می‌توانند تخلفات در خصوص گاز مایع شامل گرانفروشی، کم فروشی و عرضه نکردن را به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

استان قزوین تعزیرات سازمان صنعت معدن و تجارت استان گاز گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر