کد خبر: 999184 A

معاون استاندار البرز:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اصلاح ساختار دستگاه های متولی امور فرهنگی را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 26 دستگاه متولی امور فرهنگی هستند که هر یک دارای شرح وظایف خاص خود هستند و همه باید با هماهنگی، اهتمام لازم را در راستای مسائل فرهنگی استان بویژه از بخش عفاف و حجاب معمول دارند.

به گزارش ایلنا از البرز، نورمحمد فردی با بیان این مطلب در جلسه حجاب و عفاف استان اظهار داشت: مسائل فرهنگی و اجتماعی همانند دانه های تسبیه به هم پیوسته هستند در این راستا باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که مورد پذیرش افکار عمومی قرار گیرد در غیر اینصورت خروجی مدنظر را نخواهد داشت.

وی افزود: هر فعالیتی بویژه امور فرهنگی که بدون برنامه ریزی هدفمند اجرا شود، موفق نخواهد بود این نکته بسیار مهمی است که باید در تمامی امور به آن توجه شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: درصد محدودی از رعایت حجاب و عفاف امری سلبی است و مابقی ایجابی است بنابراین باید با استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله تشکل های مردم نهاد، امور مردم را به خود مردم واگذا کنیم تا خروجی مثبتی داشته باشد.

به گفته وی نقش خانواده در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است که می تواند بصورت هدفمند و برنامه محور منتج به اقدامات موثری در سطح جامعه شود.

 

معاون استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر