کد خبر: 999129 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: فعالیت تمامی خودروهای ناوگان بار و مسافر (تاکسی ها و وانت بارها) دارای مجوز در ایام محدودیت های کرونایی تعیین شده جدید در استان قزوین به صورت شبانه روزی بلامانع است.

به گزارش خبرنگار  ایلنا از قزوین، اسماعیل عرشیان اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه قرارگاه فرماندهی ستاد کرونای شهرستان قزوین، در محدودیت های جدید کرونایی تعیین شده که از اول آذر ماه سال جاری به اجرا در می آید، همۀ تاکسی های خطی، گردشی، آژانسی پلاک (ت) و همچنین خودروهای سواری شخصی ساماندهی شدۀ دارای آرم و علائم و مجوز معتبر از سازمان تاکسیرانی بر اساس کاربری و محل فعالیت تعیین شده در پروانه فعالیت می توانند همچون گذشته با رعایت مقررات و ضوابط به صورت 24 ساعته ارائه خدمات و جا به جایی مسافر ادامه دهند.

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: همچنین بر اساس این تصمیم، همه خودروهای ناوگان باری (وانت بارها) دارای مجوز نیز بر اساس کاربری و محل فعالیت تعیین شده در پروانه فعالیت می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

عرشیان تصریح کرد: در صورت هر گونه تغییر در این تصمیم، مراتب از طریق پرتال سازمان تاکسیرانی و کانال تاکسی خبر به اطلاع رانندگان گرامی خواهد رسید.

او در پایان یادآور شد: رانندگان تاکسی و وانت بار در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند با روابط عمومی سازمان به شماره 33848 داخلی 125 تماس حاصل کنند.

تاکسی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شبانه روزی شهرداری ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر