کد خبر: 999034 A

رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت سبزوار از کمک ۴ میلیارد و ۶٠٠ میلیون تومانی خیرین این شهرستان به بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار، سعید مهرانپور رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت سبزوار گفت :خیّران این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون، ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران کرونایی کمک کردند و عمده کمک خیران بر مبنای نیاز سنجی‌ و کارشناسی، صرف خرید تجهیزات درمانی و اقلام بهداشتی مورد نیاز مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شده است.

او گفت: دستگاه‌های اکسیژن ساز، ونتیلاتور، پالس اکسی‌متر، دستگاه ضد عفونی، اتوسکوپ و افتالموسکوپ، دستگاه ساکشن، ضد عفونی کننده هوشمند و تشک مواج هوشمند، برخی از تجهیراتی است که از محل کمک‌های نیکوکاران به مراکز درمانی زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اهدا شده است.

او ادامه داد: همچنین از محل کمک‌های نیکوکاران حوزه سلامت، وسایل حفاظت فردی شامل ماسک، گان و دستکش و تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز کادر درمان و بیماران کرونایی و مؤسسات و مراکز درمانی، خریداری شده است.

خیرین سبزواری پارسال بیش از ۳میلیارد و ٧٠٠ میلیارد تومان در حوزه سلامت و برای احداث همراه سراها، درمانگاهها و بهسازی مراکز بهداشتی و درمانی، کمک کردند.

بهداشتی و درمانی درمان سلامت کارشناسی تجهیزات بیمارستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر