کد خبر: 998818 A

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی مطرح کرد:

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم، تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسایل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.

به گزراش خبرنگار ایلنا از تبریز، موسی خلیل الهی در حمع خبرنگاران با بیان اینکه خوشبختانه پس از سال‌ها آزادراه تبریز – سهند به بهره برداری خواهد رسید، افزود: البته احداث یک آزادراه مبنی بر رعایت شاخص‌هایی بوده که باید رعایت شود و متاسفانه تاکنون اصول مد نظر در این پروژه رعایت نشده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مکاتبات انجام شده با استانداری آذربایجان شرقی، در صورتی که مسایل ایمنی و شاخص‌های مدنظر در احداث آزاد راه رعایت نشود، اجازه افتتاح و بهره برداری از آن داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: متاسفانه خاطره خوبی از احداث برخی پروژه‌های راه‌سازی در استان، از جمله اتوبان شهید کسایی که در طول 17 کیلومتر اتوبان خروجی‌های متعددی ایجاد و باعث افزایش تصادفات و تصرف اراضی ملی شده، در اذهان عمومی نمانده است.

 خلیل‌اللهی تأکید کرد: با توجه به این مساله، به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم، تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسایل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.

آذربایجان شرقی آزاد راه استان آذربایجان شرقی شاخص دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر