کد خبر: 998467 A

همتی در واکنش به تخریب منزل بانوی بندرعباسی؛

استاندار هرمزگان در واکنش به تخریب منزل بانوی سرپرست‌خانوار در بندرعباس‌توسط عوامل‌شهرداری و یگان حفاظت اراضی مسکن، با انتقاد از این اقدام بر برخورد جدی با عاملان این تصمیم نادرست و غیراصولی تأکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از صدا و سیما، فریدون همتی گفت: این اقدام افکار عمومی را جریحه‌دار کرده در حالی که می‌شد با برخورد و روش مناسب قانون را درست و صحیح اجرا کرد که متاسفانه، اوج بی‌تدبیری در این زمینه صورت گرفته و باید عاملان این تصمیم به شدت مورد پیگرد قرار گیرند.

وی افزود: هر چند اقدام غیرقانونی در تصرف اراضی ملی نباید صورت گیرد، اما نوع رفتار این چند مامور شهرداری و بی‌دقتی و بی‌تدبیری در این زمینه کاملا مشهود بوده و چهره کارکنان شهرداری را خدشه دار کرده که بنده بجای عاملان این اتفاق از این خانواده و مردم عزیز عذرخواهی می‌کنم.

همچنین شهرداری بندرعباس با دستور استاندار ملزم شده تا ضمن دلجویی از این بانوی آبرومند و کودکان آنان، به شکل مقتضی این عمل نادرست را جبران کند و کمیته امداد نیز مشکل مسکن این زن و فرزندانش را پیگیری و رفع کند.

این بانوی بندرعباسی که به دنبال درگیری با ماموران شهرداری بر سر تخریب خانه اش، اقدام به خودسوزی کرده بود، از ناحیه دست و قفسه سینه آسیب دیده و در حال درمان است.

پیشتر دادستان بندرعباس نیز دستور تامین مسکن برای خانواده این بانوی آسیب دیده داده و علیه متخلفین این حادثه اعلام جرم کرده بود.

شهرداری مسکن هرمزگان افکار عمومی تخریب منزل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر