کد خبر: 998252 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: در یک سال اخیر با اهتمام ویژه و بهره برداری از تمامی ظرفیت های استان 80 درصد رفع موانع فعالیت شهرک صنفی شیخ آباد، پس از سال ها انتظار، محقق شد و از تمامی ظرفیت استان برای پویایی و احیای شهرک صنفی شیخ آباد استفاده کردیم.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در بازدید از روند احیا و راه اندازی شهرک صنفی شیخ آباد که روز پنجشنبه با حضور نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، افزود: تمامی مسئولان استان در سطوح مختلف بسیج شدند تا این شهرک با ظرفیت هزاران نیروی کار به فعالیت بازگردد.

او ادامه داد: طی یک سال اخیر با اهتمام و تمرکز ویژه برای برداشتن سدهای بزرگ سر راه فعالیت این شهرک وارد عمل شدیم و این امر با جلسات تخصصی و بازدیدهای میدانی به جد پیگیری شد.

شهبازی گفت: مشکلاتی از قبیل تامین آب، برق و گاز که بسیار نیز اساسی بودند حل شد و طی قراردادی برق رسانی به هزار و 700 واحد صورت گرفت که طی ضرب الاجل تعیین شده این امر باید در اسرع وقت تکمیل شود.

او افزود: مشکلاتی در خصوص مالکیت بخشی از واحدهای صنفی وجود داشت که تدابیر لازم در این رابطه اتخاذ شد.

استاندار البرز عنوان کرد: در بازدید گذشته به صراحت اعلام کرده بودیم که باید تمهیداتی از سوی دستگاه های خدمات رسان اندیشیده شود که در بازدید بعدی صنوف مستقر در شهرک نباید گلایه ای از عدم خدمات رسانی داشته باشند و بر این اساس تمامی دستگاه ها با جدیت وارد میدان شدند.

او گفت: شهرداری کرج نیز همکاری و همراهی بسیار خوبی داشته و اکنون به گفته هیات مدیره شهرک صنفی، هیچ گونه مانعی در راستای خدمات و هماهنگی های دولتی وجود ندارد.

شهبازی افزود: این شهرک دارای هزار و 700 واحد صنفی است که در سنوات گذشته برای ساماندهی صنوف مزاحم در جوار مناطق مسکونی برنامه ریزی شده بود.

 او گفت: متاسفانه پیش از این علی رغم اینکه این شهرک ظرفیت ایجاد هزاران اشتغال را دارد، موانعی بر سر راه فعالیت داشت، که اکنون حل شده و فعالیت ها در حال توسعه است.

استاندار البرز افزود: خرسندیم که به گفته هیات امنای شهرک صنفی شیخ آباد، 80 درصد مشکلات سر راه این شهرک طی یک سال اخیر حل شد و گامی موثر در راستای اشتغالزایی و رونق کسب و کار برداشته شد.

استاندار البرز شهرک صنفی شیخ آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر