سرخط خبرها:
کد خبر: 998243 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ازانهدام باند سارقان مغازه کشف 42فقره سرقت ،دستگیری 5 نفر سارق و مالخرخبر داد .

به گزارش  خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر بیان داشت : به دنبال وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح شهر کرمانشاه دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

او افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی بطور ویژه پیگیر این سرقت ها شده و با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند در یک مرحله با شناسائی دو نفر سارق آنها را طی یک عملیات دستگیر کنند. 

سردار جاویدان ادامه داد: در تحقیقات اولیه از متهمان منکر ارتکاب هر گونه سرقتی شده که کاراگاهان پرونده دامنه تحقیقات را گسترش داده که نهایتا مشخص گردید که متهمین از افراد سابقه دار و حرفه ای می باشند لذا کاراگاهان با انجام روش های علمی و نوین کشف جرم، عرصه را بر آنها تنگ کرده در نهایت لب به اعتراف گشوده و به 34 فقره سرقت مغازه، 8 فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در ادامه تحقیقات از سارقان در خصوص اینکه اموال مسروقه را به چه شخص یا اشخاصی فروخته اند؛ اعتراف کردند که اموال را به 2 نفر مالخر فروخته، که با راهنمایی سارقین مخفیگاه افراد مالخر شناسایی، طی هماهنگی قضایی هر دو نفر مالخر دستگیر و به اداره مبارزه با سرقت انتقال در انجام تحقیقات و مواجهه حضوری با سارقان دستگیر شده به خرید اموال مسروقه از آنان اعتراف کردند. 

این مقام انتظامی گفت: با راهنمایی متهمین محل های سرقت بازسازی و مالباختگان شناسایی و پرونده پس از انجام تحقیقات به همراه متهمان به دادسرا اعزام که با صدور قرار  روانه زندان مرکزی کرمانشاه شدند. 

سردار جاویدان در پایان از شهروندان به ویژه کسبه خواست به هشدار‌های پلیس توجه جدی داشته باشند و مغازه‌های خود را به سیستم های ایمنی و هشداردهنده تجهیز کنند.

 

نیروی انتظامی دستگیری استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر