کد خبر: 997857 A

آزادی مطرح کرد:

مدیر خدمات پرستاری بیمارستان امام خمینی ارومیه گفت: ضریب پرستار به تخت در بیمارستان امام ارومیه با متوسط کشوری فاصله دارد.

به گزارش ایلنا، آزادی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات بیمارستان امام خمینی ارومیه(ره) برگزار شد، افزود: ضریب پرستار به تخت در متوسط کشوری ۱.۸ است که در این بیمارستان ۹ دهم است که با متوسط کشوری فاصله دارد. 

وی با اشاره به اینکه کمبود پرستار یکی از مشکلات کادر درمان بیمارستان امام خمینی ارومیه همانند سایر بیمارستان‌های کشور است، تصریح کرد: نسبت پرستار به تخت در بیمارستان امام خمینی نسبت به سایر بیمارستان های استان قابل قبول است ولی کافی نیست.

آزادی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸۳۴ گروه پرستاری در بیمارستان امام خمینی ارومیه مشغول به کار هستند.

مدیر خدمات پرستاری بیمارستان امام خمینی ارومیه یاد آورشد: برای جبران کمبود نیروی پرستار این بیمارستان با هماهنگی علوم پزشکی ارومیه، نیروهایی که برای بیمارستان زنان ارومیه جذب شده بود در بیمارستان امام خمینی ارومیه مشغول به کار شدند.

آزادی با تاکید بر اینکه کادر درمان با وجود مشکلات و کمبودها پای کار ایستاده اند، اظهار کرد: متاسفانه سرعت انتقال ویروس کرونا افزایش یافته و خانوادگی شده لذا رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باید بیش از بیش رعایت شود.

امام خمینی بیمارستان پرستار درمان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر