کد خبر: 997712 A

جانشین ستاد مقابله با کرونای استان خبرداد:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین از آغاز اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهر قزوین در راستای کنترل و کمک به کاهش بیماری کرونا از امروز خبرداد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی با اعلام این خبر گفت: این طرح با همکاری نیروی انتظامی تا پایان روز جمعه هفته جاری اجرایی می‌شود.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان بیان کرد: در قالب این طرح، ماموران انتظامی و پلیس راه در مبادی ورودی و خروجی شهر قزوین مستقر شده و از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهر قزوین جلوگیری می‌کنند.

حبیبی با بیان اینکه سفرهای غیرضرور در شرایط کنونی با هدف مقابله با کرونا و کاهش موج شیوع این بیماری باید متوقف شود، اظهار کرد: این اقدام با هدف پیشگیری از ترددهای غیرضرور و در راستای مدیریت کرونا انجام شده و از هموطنان تقاضا داریم تا به این مهم توجه داشته و از ورود به شهر قزوین خودداری کنند.

وی ادامه داد: طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی نیز با هدف کمک به حفظ سلامت هموطنان و کنترل کرونا از روز شنبه هفته آینده به شکل کشوری اجرا می‌شود که جزئیات آن فردا پنجشنبه به آگاهی عموم می رسد.

پلیس راه سلامت نیروی انتظامی کرونا قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر