کد خبر: 997432 A

معاون عمرانی شهرداری شیراز خبر داد:

معاون عمرانی شهرداری شیراز هم در این مراسم گفت: پروژه تکمیل رینگ‌های شهر در شورای چهارم اجرا و ظرف مدت ۶ ماه سازه آن تکمیل شده اما در ادامه تملک مسیر آن با مشکلاتی همراه شد که تا امروز به طول انجامید.

به گزارش ایلنا، اسماعیل صالحی در مراسم افتتاح چپگرد دلگشا افزود: برای اجرا و تملک این پروژه بالغ بر ٣۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به گسترش شهرنشینی، حاشیه نشینی و به ویژه افزایش تعداد خودروها مدیریت شهر باید فکر ایجاد راه‌های جدید باشیم و همه پروژه ها قبل از اجرا کارشناسی می‌شوند اما بحث سر این است که قبل از اجرا بیشتری کارشناسی شود که این کار را بیشتر انجام می دهیم.

150 پروژه قابل اجرا در مناطق

صالحی ادامه داد: امروز شهرداری به رغم کرونا پروژه های بزرگی را اجرا می‌کند و در همین راستا جز پروژه‌های ٢٧گانه بزرگ شهری که توسط معاونت عمرانی در دست اجرا دارد و جز آن ١۵٠ پروژه دیگر هم توسط مناطق در  حال اجراست که برخی تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

وی از پروژه بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی، تقاطع شهدای سلامت و تقاطع نیایش به عنوان برخی پروژه بزرگ در دست اجرای شهرداری شیراز یاد کرد.

ایجاد  مسیر امن عابر پیاده
شمالی آن ۱۲ پلاک را شهرداری تملک کرده بود اما تملک سه پلاک باقیمانده در انتهای مسیر با مشکل روبرو شد و موضوع از ناحیه مالکین در مراجع قضایی مطرح و تا صدور حکم کار طولانی شد.

مسعود طهماسبی افزود: یکی از دغدغه های شهروندان ساکن در این منطقه موضوع عبور ایمن عابر پیاده در این محور بود که طراحی عبور ایمن عابرین طراحی گردیده و بزودی با انتخاب پیمانکار وارد فاز اجرایی خواهد شد وبا افتتاح این پروژه شاهد روانی ترافیک در این محور خواهیم بود.

بزرگراه حاشیه نشینی سلامت شهرداری کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر