کد خبر: 997279 A

مدیر توزیع نیروی برق جنوب شهرستان کرج از کشف مجدد 20 دستگاه استخراج رمز ارز (ماینر) بدون مجوز که در محدوده جنوب شهرستان کرج در حال بهره برداری بودند خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز عزیز آقازاده با بیان اینکه کارشناسان، ارزش ریالی ماینرهای کشف شده را بالغ از یک میلیارد و پانصد ملیون ریال برآورد کرده اند گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط کارشناسان دفتر بازرسی و خدمات مشترکین ،  کلانتری، دادستانی در ماه جاری دو مزرعه غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال در جنوب شهرستان کرج کشف و ضبط شد.

او در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان "جهش تولید" افزود: فعالیت‌های بدون مجوز این قبیل واحدها منجر به ناپایداری شبکه، تشدید خاموشی ناخواسته و آسیب رسانی به لوازم برقی مشترکین در نتیجه نارضایتی وسیع خواهد شد. 

او در پایان با تقدیر از همکاری صمیمانه رئیس کلانتری و معاون دادستانی ماهدشت با توزیع برق جنوب شهرستان کرج تصریح کرد: در راستای احقاق حقوق مردم شریف، توزیع برق این شهرستان ،اقداماتی از قبیل رصد لحظه ای بار شبکه توزیع برق، میزان مصرف برق مشترکان در دوره‌های زمانی مختلف و همچنین بازرسی‌های حضوری کارشناسان برق جنوب شهرستان کرج را در دستورکار خود قرار داده است.

 

شرکت توزیع برق استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر