کد خبر: 997193 A

محمدی اعلام کرد:

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بنابر اعلام معاونت بهداشتی، همه شهرستان‌های استان اکنون در وضعیت قرمز به سر می‌برند و باید تمام جوانب احتیاطی و بهداشتی در سراسر استان رعایت شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: برخی جداول در خصوص وضعیت شهرستان‌ها از منابع غیرقابل استناد منتشر شده و وضعیت های متفاوتی از شهرستان‌های استان را نشان می دهد که صحیح نیست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ نفر به دلیل ابتلای قطعی به ویروس کرونا در استان فوت شده اند، گفت: این ۱۷ نفر شامل ۶ نفر در کرمانشاه، پنج نفر در اسلام آبادغرب، ۲ نفر در کنگاور، ۲ نفر در پاوه و در هرسین و گیلانغرب نیز هرکدام یک نفر می شود.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۴ بیمار جدید با علایم کرونا در بیمارستان های استان بستری و ۱۹۶ نفر هم پس از بهبودی مرخص شده اند.

محمدی اظهار داشت: از آغاز اپیدمی تاکنون ۱۱۱۶ مورد فوت در اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان کرمانشاه ثبت شده است و ۱۸ هزار و ۹۴۷ نفر پس از بهبودی از مراکز درمانی مرخص شده اند.

هم اکنون هزار ۱۱۰ بیمار مربوط به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

استان کرمانشاه وضعیت قرمز امار فوتی ها بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر