کد خبر: 997060 A

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های این شبکه و با همکاری و جلب مشارکت خیرین سلامت در تنگستان، در عملی خداپسندانه، هزینه عمل یک کودک با مشکل قلبی تأمین و سلامتی به این کودک هدیه شد.

عادل مقدس در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر با تعویض دریچه قلب این کودک چهارساله، خوشبختانه طبق نظر پزشکان متخصص، مشکل خاصی از لحاظ سلامتی برای این کودک وجود ندارد.

رئیس  شبکه بهداشت و درمان تنگستان، افزود :  هم‌اکنون با پایش ها و بررسی‌های مستمر در حال شناسایی کودکان نیازمندی هستیم که به انواع مختلف نیاز به کمک خیرین سلامت دارند و امیدواریم با همکاری مستمر خیرین سلامت، بتوانیم باری را از دوش خانواده‌ها برداریم و شاهد سلامت و تندرستی کودکان شهرستان باشیم.

او تصریح کرد: کمک‌های خیرین سلامت تنها در بحث درمان خلاصه نمی‌شود، بلکه ما در مسائلی همچون تغذیه کودکان و ... نیز در صورت لزوم وارد می‌شویم.

رئیس شبکه  بهداشت و درمان در تنگستان خاطرنشان کرد: در شاکله بهداشت و درمان، خیرین سلامت به عنوان منجیان و سفیران سلامت شناخته می‌شوند لذا با آغوش باز در انتظار خیرینی هستیم که توانایی کمک به کودکانی را دارند که به دلیل مشکلات مالی مجبورند مشقت و رنج حاصل از بیماری را تحمل کنند.

 

 

سلامت شبکه بهداشت و درمان قلب کودکان مشکلات مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر