کد خبر: 997059 A

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف خبر داد:

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از ارائه تسهیلات بدون سقف ریالی به جوانان استان توسط اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین خسروی اسفزار به دیدار روز گذشته خود با معاون وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و بیان داشت: در این دیدار مطالب و درخواست‌های متعدد مردم حوزه انتخابیه مطرح شد.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار و تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان، قبلاً ۴ میلیارد تومان بوده است، بیان کرد: در این دیدار مصوب شد این تسهیلات بدون سقف ریالی، حسب مقررات، توسط اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص استخر سرپوشیده شهرستان خوسف هم قول تأمین اعتبار ۲ میلیارد تومانی داده شد تا این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان تا سال آینده به بهره برداری برسد.

در خصوص تأمین کفپوش سالن ورزشی شمال شهر بیرجند هم، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در این خصوص هم قول داد تا در اولین مرحله تأمین منابع، اعتبار مورد نیاز این سالن را اختصاص دهند.

وی بیان کرد: در خصوص استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند هم قرار شد اگر هیات‌های ورزشی مانند هیات فوتبال و دومیدانی در ورزشگاه مستقر شوند و اعتبارات خوبی هم در خصوص کمک و پشتیبانی به این هیات‌ها و همچنین هزینه نگهداری استادیوم اختصاص یابد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مصوبه دیگری که در این دیدار حاصل شد؛ وعده اتمام پروژه‌های این حوزه انتخابیه که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بود.

وی عنوان کرد: در این خصوص خانم فرامرزیان معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان قول داد تا سال آینده این پروژه‌ها را تعیین تکلیف کند و اعتبار مورد نیاز آن را اختصاص دهد.

خسروی اسفزار همچنین از وعده تأمین اعتبار برای خانه جوان استان که ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خبر داد.

وی یادآور شد: معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار بر ساخت هتل ورزش استان تاکید داشت.

وی در این خصوص قول داد که اگر این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان و خیران و سرمایه‌گذاران کلنگ زنی شود، وزارتخانه هم برای ساخت آن اعتباراتی اختصاص خواهد داد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲ نفر از افرادی که در این اداره مشغول به کار بودند، با مشکل مواجه شده بودند که خوشبختانه اکنون این مشکل حل شده و قرارداد کار این افراد تا تیرماه سال آینده تمدید شده است.

انتهای پیام/
اداره کل ورزش و جوانان اشتغال خراسان جنوبی فوتبال معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر