سرخط خبرها:
کد خبر: 996910 A

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی و هیات همراه از روند تولید در شرکت آهنگری تراکتور سازی تبریز بازدید کرده و با کارگران به گفت وگو پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،کریم صادق زاده تبریزی در این بازدید با بیان اینکه آهنگری تراکتورسازی یکی از واگذاری های صورت گرفته مطابق اصل 44 قانون اساسی است، فعالیت های موفق آن را الگویی برای صنعت کشور یاد کرد و  گفت: در حالی  که اغلب واگذاری های صورت گرفته صنایع به بخش غیردولتی در سطح استان آذربایجان شرقی و کشور به دلیل فقدان کار کارشناسی لازم با نتایج خوبی همراه نبوده است اما شرکت آهنگری تراکتورسازی با استقرار یک تیم مدیریتی آشنا به صنعت و تولید با موفقیت به فعالیت خود ادامه می دهد و در طول این سال ها کارگران این واحد با مشکل اساسی روبرو نبوده اند و وضعیت کاری نسبت به ساید شرکتها مطلوب است .

او یکی از عوامل پیشرفت فعالیت های کارخانه آهنگری تراکتوسازی را تعامل سازنده میان مدیریت و کارگران این واحد تولیدی و توجه به مسایل رفاهی آنان دانست و گفت:خانه کارگر آذربایجان شرقی آمادگی دارد با عقد تفاهم نامه ای و حمایت از این فعالیت ها کارگران این واحد تولیدی را از خدمات رفاهی و آموزشی و درمانی و .... خود بهره مند سازد.

همچنین قرار شد  تفاهم نامه همکاری خانه کارگر آذربایجان شرقی  و کارخانه آهنگری تراکتور سازی به منظور بهره مندی کارگران از خدمات رفاهی و آموزشی این نهاد کارگری منعقد شود.

آذربایجان شرقی بخش خصوصی قانون اساسی کارشناسی تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر