کد خبر: 996858 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: هفته جهانی کارآفرینی، فرصت بسیار مناسبی برای شناسایی نیازها و ارائه آموزش های لازم کارآفرینی است.

محمد امین بابائی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مشهد گفت: هفته جهانی کارآفرینی از ۲۶ آبان ماه تا دوم آذر هر سال، زمانی است که کارآفرینان و فعالان و دغدغه مندان دنیای وسیع کارآفرینی برنامه‌ها و رویدادهای برای توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی به عنوان موتور محرک و پیشران اقتصاد و رفاه و حل مشکلات جامعه رقم بزنند.

او ادامه داد: در خراسان رضوی هم پویشی جمعی برای استفاده حداکثری از این هفته با طراحی و اجرای برنامه های مختلف و متنوع است به راه افتاده است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به این که یکی از ویژگی های برنامه های امسال، توجه به نیازهای مخاطبان برنامه هاست گفت: دبیرخانه گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی و مجموعه همکاران و مشارکت کنندگان در برنامه ریزی ها و انتخاب و چینش رویدادها تمام تلاش خود را کرده اند، اما باز هم ممکن است برنامه های پیش بینی شده، پاسخگوی کامل نیازهای مخاطبان ما نباشد.

بابائی گفت: برای همین از عموم مردم، دانشجویان، دانش آموزان و صاحبان کسب و کارها خواسته ایم برنامه یا آموزش مورد نیازشان و آنچه فکر می کنند برای راه اندازی یا توسعه کسب و کارشان یا توسعه فردی خود نیاز دارند را به ما اعلام کنند، با این کار به ما کمک می کنند تا آموزش هایی در راستای توسعه کسب و کار ایشان طراحی و برنامه ریزی کنیم.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی افزود: این امر علاوه بر کمک به توسعه و پیشرفت کسب و کارها در صرفه جویی هزینه ها نیز تاثیر بسزایی دارد.

او در پایان گفت: نیازهای اعلام شده به اساتید دانشگاه، خبرگان هر موضوع و مراکز مشاوره کارآفرینی منتقل می شود وطی یک ماه آینده آنچه مشخص شود در پاسخ به درخواستهای اعلام شده، در پایگاه اینترنتی هفته جهانی کارآفرینی خراسان رضوی به نشانی karafarinikhorasanrazavi.ir اطلاع رسانی و ارائه خواهد شد.

اشتغال اقتصاد خراسان رضوی مراکز مشاوره اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر