کد خبر: 996852 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان خلیل‌آباد از کشف ۱۳۸ کیلو و ۳۹۰ گرم تریاک طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلیل آباد و خراسان شمالی خبر داد.

سرهنگ دوم مهدی حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلیل اباد از نگهداری مقدار قابل توجهی مواد مخدر در یکی از روستاهای حاشیه شهر  بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: با تکمیل رصدهای  اطلاعاتی به محض شناسایی دقیق محل نگهداری مواد مخدر سرانجام ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و محل دپوی مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفت .

جانشین انتظامی شهرستان خلیل‌آباد با بیان اینکه در بازرسی از محل مورد نظر مقدار ۱۳۸ کیلو و ۳۹۰ گرم تریاک کشف شد بیان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ حسن زاده از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک  در زمینه خرید و فروش و حمل مواد مخدر سریعا مراتب را جهت شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی خراسان شمالی عملیات مشترک فرماندهی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر