کد خبر: 996725 A

مدیر کل ورزش و جوانان استان با سرهنگ فتاحی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در خصوص پیست اتومبیلرانی و موتور سواری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا, سجاد انوشیروانی عنوان کرد: لازم است مکان یابی و ایجاد پیست اتومبیل‌رانی و موتور سواری اردبیل به طور استاندارد و صحیح انجام شود.

او افزود: باید پیست اتومبیل رانی و موتور سواری فاصله زیادی با شهر نداشته باشد تا جوانان و علاقمندان به این رشته های ورزشی مهیج بتوانند به راحتی به این مکان ورزشی دسترسی یابند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: با ایجاد پیست اتومبیل رانی و موتور سواری و تخلیه هیجانات علاقمندان به این رشته در این مکان، می توان از اتفاقات تلخ در این رشته جلوگیری کرد.

انوشیروانی تصریح کرد: اردبیل سال‌ها است که از داشتن پیست موتورسواری و اتومبیلرانی محروم استو این کمبود باعث روی آوردن علاقه مندان به تمرینات خطرآفرین در معابر عمومی شده است که قطعا وجود پیست این ورزشکاران را نیز منسجم تر خواهد کرد.

سرهنگ فتاحی در ادامه این دیدار اظهار کرد: موضوع مکان یابی و ایجاد پیست اتومبیل رانی و موتور سواری، در شورای طرح ترافیک استان مطرح و بررسی خواهد شد.

او بیان کرد: لازم است جوانان نیروهای هیجانی خود را در یک جا خالی کنند که این مکان باید به یک فضای ایمن و کنترل شده برای جوانان تیدیل شود تا شاهد اتفاقات تلخ برای جوانان و ورزشکاران این رشته نباشیم.

 

اردبیل ورزش وجوانان اتومبیل رانی اتومبیل رانی و موتور سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر