کد خبر: 996704 A

حسن‌پور خبر داد:

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان گیلان گفت: در یازدهمین جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان با صدور هفت موافقت‌نامه اصولی موافقت شد.

به گزارش ایلنا از رشت، یازدهمین جلسه کمیته فنی استان با حضور اعضای کمیته برگزار و با صدور موافقت اصولی برای هفت طرح موافقت شد.

رضا حسن‌پور معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان گیلان در این باره گفت: استان گیلان از لحاظ آب و هوایی طبیعت بکر و دست نخورده، کوه ها، جنگل های سواحل ، تالاب از یک سو و وجود مکان های دیدنی و تاریخی از سوی دیگر؛ از جمله استان هایی بوده که پتانسیل فراوانی برای توسعه صنعت گردشگری را داراست.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان گیلان گفت: شایان ذکر است این طرح‌ها شامل یک هتل، دو مجتمع، یک واحد پذیرایی و سه طرح بومگردی است که با اجرای این طرح ها حداقل 120 اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

حسن پور گفت: معاونت برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری استان به منظور تسریع در انجام امور سرمایه گذاران نسبت به برگزاری هفتگی کمیته فنی استان اقدام کرده است و به منظور رونق اقتصادی استان و ایجاد اشتغال پایدار آن، برنامه ریزی لازم جهت توسعه گردشگری و اجرای طرح های مناسب در دستور کار اداره کل قرار دارد.

استان گیلان سرمایه گذاری گردشگری کمیته فنی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر