سرخط خبرها:
کد خبر: 996647 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سلمان امیری در تشریح این خبر گفت: به دنبال افزایش سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهر همدان و نارضایتی شهروندان از این موضوع، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تجمیع پرونده های متشکله و مطالعه دقیق آن ها، پیک سرقت ها مشخص و کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت، اقدامات گسترده ای پیرامون شناسایی و دستگیری سارقان انجام دادند.

سردار امیری بیان کرد: با بکارگیری شگردهای پلیسی و بررسی دوربین های مدار بسته در تعدادی از صحنه های سرقت، تصویر سارقان در اختیار اکیپ های گشتی پلیس آگاهی و کوپ تابعه قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این راستا اکیپ گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودرو سواری زانتیا فاقد پلاک که به صورت چراغ خاموش در حال حرکت بود مشکوک شدند که راننده بدون توجه به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کرد.

وی افزود: با اقدامات فنی این خودرو متوقف شد و در بازرسی از آن، 4 دستگاه ضبط و پخش خودرو به مارک های مختلف کشف و 2 متهم در این خصوص دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار امیری بیان کرد: متهمان در بازجویی های فنی، به 20 فقره سرقت داخل خودرو در نقاط مختلف شهر همدان اعتراف کردند و با راهنمایی آنان، یک خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان گفت: با راهنمایی سارقان کلیه محل های سرقت بازسازی، مالباختگان شناسایی و نامبردگان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

استان همدان خودرو سرقت ماموران پلیس همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر