کد خبر: 996408 A

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقی سابقه دار و متواری که تحت پوشش مأمور انتظامی قصد خواستگاری از یک خانواده در شهرستان بندرعباس داشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه شخصی به تحت پوشش مأمور انتظامی و به عنوان خواستگار به منزل یکی از شهروندان بندرعباس رفت وآمد دارد، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

او افزود: در بررسی های اولیه و برابر گفته های این خانواده عنوان شد فرد مذکور از پرسنل نیروی انتظامی است و چندین بار با لباس نظامی با درجه سروانی به منزل‌مان مراجعه کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران کلانتری 17 شهرستان بندرعباس با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند نامبرده جعل عنوان کرده و از پرسنل نیروی انتظامی نیست، تصریح کرد: پس از اخذ دستور قضایی و طی هماهنگی با خانواده شاکی، متهم با ترفندی به منزل شاکی دعوت و طی عملیاتی منسجم دستگیر شد.

سردار جعفری با بیان اینکه در بررسی وسایل همراه متهم لباس پلیسی با درجه سروانی و مستنداتی از قبیل چندین عکس با لباس نظامی کشف و به همراه متهم به کلانتری منتقل شد، خاطرنشان کرد:  پس از بررسی سوابق متهم مشخص شد نامبرده سابقه 8فقره سرقت به عنف و مسلحانه از قبیل سرقت خودرو زانتیا و تویوتا در شهرستان های رفسنجان ،کرمان و زرند و سرقت بی سیم و تابلوی ایست متعلق به شرکت فولاد  در پرونده داشته و متواری بوده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه تحقیق از متهم جهت کشف  سایر کلاهبرداری‌ها و جرایم دیگر در دستور کار ماموران قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت مراجعه افراد تحت عنوان کارکنان دستگاه های خدمات رسان از قبیل ماموران انتظامی و ... قبل از هر گونه پاسخگویی نسبت به رویت و شناسایی آنان اقدام کرده و موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.

پوشش تلفن خانواده نیروی انتظامی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر