کد خبر: 996407 A

معاون سیاسی - امنیتی فرماندار بوشهر:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر از کسبه و اصناف شهرستان به دلیل همکاری با ستاد کرونا شهرستان در خصوص تعطیلی فعالیت اصناف گروه‌های شغلی 2 ، 3 و 4 پس از ساعت ۲۰ تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر ، هادی اخلاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر، از کسبه و اصناف شهرستان به دلیل همکاری با ستاد کرونا شهرستان در خصوص تعطیلی فعالیت اصناف پس از ساعت ۲۰ تشکر کرد. 

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر شب گذشته مورخ - ٢٤ آبان ١٣٩٩-  در بازدید از بازارهای سطح شهر با تشکر از اصناف و کسبه شهرستان به دلیل همکاری با ستاد کرونا در اجرای طرح تعطیلی مشاغل غیر ضروری پس از ساعت ۲۰ گفت: همکاری بسیار خوبی از سوی اصناف شهرستان با ستاد کرونا صورت گرفته که قابل تقدیر است . 

وی افزود : در این طرح و برابر هماهنگی های صورت گرفته، سازمان ها و نهادهای مختلف در اجرای این طرح همکاری می کنند. با این حال در اجرای طرح در وهله اول از اتاق اصناف مرکز استان، اتحادیه های صنفی، مدیران و هیات مدیره های بازارها و پاساژها و سپس از استفاده از ظرفیت شورایاران استفاده شده است. 

وی همچنین اظهار داشت: برای نظارت در اجرای طرح، گشت‌های مشترک دستگاه ها و بازرسان و ناظران متعددی از سازمان صمت، نیروی انتظامی و سایر نهادها درنقاط مختلف تعیین و استقرار می یابند و همکاری دارند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر در پایان گفت: همه می‌دانیم برای قطع کردن زنجیره کرونا تعطیلی بازار و اصناف به تنهایی کفایت نمی کند و  موثر نخواهد بود و تمامی شهروندان عزیز لازم است همراه اصناف، از ساعت بیست به بعد و حتی در طول روز از تردد غیرضروری و از تجمع و دورهمی در شهر و یا منازل خودداری کنند با این امید که ان شاا... هرچه سریع تر شاهد کاهش و از بین رفتن این بیماری در سطح تمام جهان باشیم.

بوشهر كرونا تعطيلي اصناف پرخطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر