کد خبر: 996342 A

طی مراسمی؛

۱۶ نفر از نجاتگران فداکار جمعیت هلال احمر استان قزوین در مراسمی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حسن آصفی در مراسم تجلیل از نجاتگران فداکار و خانواده‌های متوفی امدادگران جمعیت هلال احمر گفت: نجات جان انسان‌ها حس خوبی را در بین نجاتگر ایجاد می‌کند و ارزش کار امدادگران را با هیچ چیزی نمی‌توان مقایسه کرد و سنجید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین اتفاقات و رویداد‌های مختلف را در زندگی افراد مؤثر دانست و افزود: در بسیاری از رویداد‌ها و حوادث افرادی هستند که جان خود را فدای نجات جان یک انسان می‌کنند.

وی با اشاره به افتخارات ملت ایران اظهارداشت: در حوادث و بلایای مختلف شاهد رشادت‌ها و فداکاری‌های مختلفی از این ملت بودیم که دفاع مقدس یک نمونه بارز آن بود.

آصفی رفتار امدادگران را یک افتخار برای جمعیت هلال احمر عنوان کرد و تاکید کرد: جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف همواره در کنار مردم حضور پررنگی داشته و این امر رسالت ما را دو چندان کرده است.

وی نگاه جامعه به جمعیت هلال احمر و لباس این جمعیت را نگاه ویژه‌ای دانست و گفت: فعالان جمعیت هلال احمر باید همواره پاسدار قداست این لباس باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به بیماری کرونا تاکید کرد: جمعیت هلال احمر بر اساس وظیفه ذاتی خود در همین راستا اقدامات ویژه‌ای را انجام داده است.

آصفی در ادامه در خصوص فعالیت جمعیت هلال احمر برای ایجاد آگاهی در زمینه شرایط کرونایی هم گفت: در همین راستا جمعیت هلال احمر بر اساس تکلیف در سطح شهر حضور دارد تا مردم را در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد آگاهی همراهی کند.

جامعه جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان خانواده دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر