کد خبر: 996187 A

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه مطرح کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت بحرانی استان گفت: برپایی آیین‌های عروسی و عزا در شهرستان‌ها نگرانی از بیماری کرونا را بیشتر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، حسین خوش اقبال در نشست با معاونین سیاسی- اجتماعی فرمانداری های استان که به صورت وبیناری در استانداری برگزار شد اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات سال 1400 با ایجاد تحرک و نشاط سیاسی در شهرستانها میسر می شود.

وی افزود: این توقع وجود دارد که از وجود احزاب ، رسانه و نخبگان بهره گیری بیشتری شود و برای مشارکت بیشتر مردم معاونین فرمانداری ها برنامه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه  با اشاره به جایگاه و نفش مردم در اندیشه بنیانگذار نظام اسلامی تاکید کرد: این مردم بوده اند که در بحران ها در کنار نظام اسلامی بوده اند و از این رو توقع دارند که تاثیر خود را در شکل دهی سرنوشت کشور احساس کنند.

خوش اقبال با اشاره وضعیت بحرانی استان در بیماری کرونا تاکید کرد: در چنین شرایطی آگاهی بخشی و اقناع سازی جامعه برای رعایت پروتکل ها تلاش کنیم چرا که همراهی و کمک مردم را اگر نداشته باشیم با مشکل بیشتری روبرو خواهیم بود.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: برپایی آئین های عروسی و عزا در شهرستانها نگرانی از بیماری کرونا را بیشتر کرده است. اولویت اول مردم نیز به مانند دستگاههای اجرایی باید سلامت باشد.

وی با تاکید بر اینکه در سال آخر دولت نباید لحظه ای از خدمتگزاری غافل باشیم افزود: برای کمک به دهک های آسیب دیده از بیماری کرونا فرمانداری ها از سازمانهای مردم نهاد استفاده کنند و به حاشیه شهر توجه بیشتری داشته باشند.

استان کرمانشاه وضعیت بحرانی آئین های عروسیوعزاداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر