کد خبر: 996152 A

پس از بازگشت پیکرها به ایران؛

پیکر اعضای یک خانواده سردشتی که در کانال مانش فرانسه غرق شده بودند، پس از برگردانده شدن به کشور تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش ایلنا، فرماندار شهرستان سردشت گفت: پیکر چهار نفر از اعضای این خانواده دیروز به شهرستان سردشت برگردانده شد که با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده آنها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در آرامستان سردشت به خاک سپرده شد.

اقصی نخشی پور افزود: پیکر اعضای این خانواده پس از ۱۰ روز تلاش با همکاری وزارت امورخارجه و پیگیری استاندار آذربایجان غربی و نماینده مردم شهرستان های سردشت و پیرانشهر در مجلس به شهرستان سردشت بازگردانده شدند.

نخشی پور، از پیگیری همه مسئولانی که تلاش کردند تا پیکر این خانواده سردشتی به ایران و زادگاهشان برگردانده شود قدردانی کرد.

پنج نفر از اعضای یک خانواده سردشتی به نام‌های رسول ایران نژاد ( پدر خانواده) ، شیوا رسول پناهی ( مادر ) به همراه سه فرزندشان آنیتا، آرمین و آرتین ۱۵ ماهه اوایل آبان ماه در یک قایق بادبانی درکانال مانش فرانسه عازم انگلستان بودند که قایق آنها دچار حادثه شد و این پنج نفر به همراه دو تن دیگر از اهالی سردشت غرق می ‌شود اما تنها اجساد ۴ تن از اعضای خانواده سردشتی در آب خروشان کانال مانش پیدا شد و هنوز از اجساد آرتین ۱۵ ماهه و دو شهروند دیگر سردشتی اطلاعی در دست نیست.

آذربایجان غربی پدر خاک خانواده فرانسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر