کد خبر: 996143 A

مدیرکل ارتباطات بوشهر خبر داد:

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در شهر شبانکاره خبر داد و گفت: پوشش اینترنت نسل چهارم درشهر شبانکاره برقرار شد.

 علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر صبح امروز یک شنبه مورخ - 25 آبان 1399 - در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه صد درصد از شهرهای استان بوشهر تحت پوشش سرویس تلفن همراه و مجهز به اینترنت نسل سوم و چهارم هستند، خاطرنشان کرد: با اشاره به نیاز مردم به ارتباط همراه در سال های اخیر اهم تقاضای مشترکان از صوت به دیتا تغییر کرده و پایداری و سرعت دسترسی به پوشش اینترنت همراه مهمترین درخواست مشترکان است.

سملیان گفت: بر اساس تقاضای مردم شهر شبانکاره در خصوص عدم دسترسی به اینترنت نسل چهارم، این مهم را در دستور کار قرار دادیم و با پیگیری و تلاش مستمر سایت ارتباطی اپراتور دوم در این شهر احداث شدکه با راه اندازی این سایت، پوشش ارتباطی و اینترنت نسل چهارم در این شهر برقرار شد.

او افزود: گسترش و تقویت زیرساخت‌های ارتباطی اعم از پوشش اینترنت  و تلفن همراه در مناطق شهری و روستایی از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در همین راستا پروژه های مهمی توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در نقاط مختلف استان اجرا شده است.

 

مخابرات ارتباطات اینترنت نسل چهارم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر