کد خبر: 996123 A

معاون استاندار گیلان خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان از تعیین فرصت سه ماهه برای مشخص شدن وضعیت واحدهای غیرفعال استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، آرش فرزام صفت در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه تمام مشکلات مربوط به حوزه اجرایی نیست و بعضاً نارسایی‌ها از محدودیت قوانین و مقررات ناشی می شود، اظهار داشت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات رونق تولید سال جاری عملکرد قابل قبولی ندارند.

وی با اشاره به اینکه رتبه استان در تعداد پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید هفتم است، بیان داشت: در زمینه میزان مبلغ پرداخت شده نیز رتبه دهم را داریم اما در مجموع عملکرد بانک‌ها در این زمینه مطلوب نیست و انتظار داریم این تسهیلات با سرعت و دقت کافی  به متقاضیان واقعی پرداخت شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با بیان اینکه تعداد واحدهای غیرفعال شهرک صنعتی حسن‌رود انزلی، اندک است، افزود: اگر زمینه گسترش محدوده این شهرک فراهم شود، می‌توان سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کرد، البته واحدهای تولیدی نیز باید نسبت به پرداخت بدهی‌های خود توجه کافی را داشته باشند.
 
فرزام صفت از فرصت سه ماهه شهرک‌های صنعتی و بانک‌های عامل استان گیلان برای بهبود شرایط فعلی خبر داد و اضافه کرد: باید برای راه‌اندازی مجدد و احیای واحدهای تولیدی غیرفعال گیلان، راهکار اساسی اتخاذ شود.
استان گیلان سرمایه قوانین و مقررات مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر