کد خبر: 996031 A

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 22 نفر از هموطنان کرمانشاهی در شبانه روز گذشته جان باختند آمار فوتی‌های کرونا در استان به به یک هزار و ۵۷ نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به وضعیت اپیدمی کرونا در استان گفت: در شبانه روز گذشته همچنین ۲۳۲ مورد مثبت بستری در استان به ثبت رسیده است که با این تعداد، مجموع بستری‌ها در حال حاضر استان به یک هزار و ۲۰۲ نفر رسیده است.

او در ادامه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۲۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلاء به کرونا از دست دادند افزود: با ثبت این تعداد فوت شمار جان باختگان کرونا از ابتدای اپیدمی تا کنون به یک هزار و ۵۷ نفر رسیده است.

محمدی همچنین تصریح کرد: از این تعداد ۱۷۴ نفر در بخش ویژه بستری هستند که حال ۶۷ نفر آنها وخیم است و عملا می‌توان گفت رکورد بیماران با حال وخیم هم در استان شکسته شده و به بالاترین حد خود رسیده است.

او خاطرنشان کرد: در حال حاضر بعد از کرمانشاه، اسلام آبادغرب و سنقر و کلیایی هر کدام با ۶۷ مورد بستری، بیشترین آمار بستری‌های کرونایی را در استان به خود اختصاص داده اند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شناسایی ۳۳۲ مبتلای جدید در شبانه روز گذشته در استان گفت: با این تعداد شمار مبتلایان کرونا در استان تا به امروز به ۳۵ هزار و ۱۹۶ نفر رسیده است.

 

انتهای پیام/
استان کرمانشاه امار فوتی ها بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر