سرخط خبرها:
کد خبر: 995518 A

مدیر کل دادگستری استان زنجان گفت: حمایت دستگاه قضایی از تولید و اشتغال ، صرفا در جهت توسعه تولید وعمل به فرامین رهبری است.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در بازدید از شرکت ملی سرب و روی زنجان، با بیان اینکه شرکت ملی سرب و روی زنجان یکی از شرکت‌های مهم به لحاظ نوع تولید و  ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم  است، گفت: در گذشته شرکت سرب و روی با مشکل تامین انرژی و سوخت مواجه بود که با حمایت مسئولان استان و دستگاه قضایی این مشکل با تغییر نوع سوخت از مازوت به گاز برطرف شد و ما امروز با افزایش ۱۵ درصدی تولید مواجه هستیم که اقدامی بسیار ارزشمندی است.

مدیر کل دادگستری استان زنجان،  با اشاره به اینکه شرکت سرب و روی زنجان در گذشته نگرانی‌هایی در حوزه زیست محیطی داشت که با تلاش و مجاهدان مسئولین امروز شاهد رفع ۱۰۰ درصدی این نگرانی و رعایت مسائل بهداشتی و زیست محیطی از سوی شرکت هستیم.

صادقی نیارکی اظهار کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در سال جهش تولید با تمام توان  در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال تلاش خواهد کرد.

او بابیان اینکه یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی، حمایت همه جانبه از تولید و اشتغال است و این کمک‌ها برای اشخاص و جریان‌های خاص نیست، بلکه صرفا حمایت از تولید و عمل به فرامین مقام معظم رهبری است و این امر یک وظیفه و تکلیف است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از ۱۵۰ واحد تولیدی حمایت حقوقی  کرده و این حمایتها در ادامه با قوت نیز به عمل خواهد آمد.

استان زنجان اشتغال روابط عمومی دادگستری سرب و روی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر