کد خبر: 995404 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن گفت: در حال حاضر ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش‌های ویژه بیمارستان بستری هستند که بیش از ۷۰ درصد آنها بالای ۶۰ سال سن دارند.

رضا ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تنها بیمارانی که در بخش های بیمارستان بستری شده اند ۵۷۶ مورد بوده است که تست ۳۴۴ مورد آنها مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه طی این مدت  ۵۶ نفر از همشهریان عزیز براثر کرونا فوت کرده اند، گفت: در حال حاضر از مجموع ۵۸ بیمار بستری شده که میانگین سنی آنها بین ۳۵ تا ۹۰ سال است حال عمومی ۸ نفر آنها وخیم است.

رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن با اشاره به اینکه خود بیمارستان یکی از کانون های آلوده به ویروس کرونا است، از مردم خواست فقط در موارد اورژانس به بیمارستان‌مراجعه کنند در غیر این‌صورت به پزشکان عمومی سطح شهر و یا درمانگاه های نبوت و علی ابن موسی الرضا و مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: تنها طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر فوتی مبتلا به کرونا در بیمارستان ولی عصر داشته ایم. 

فوت مادر باردار ۲۲ ساله بردسکنی  و نوزادش در یکی از بیمارستان های مشهد

رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن گفت: مادر باردار ۲۲ ساله بردسکنی که هفته ۳۴ بارداری اش بود پس از ۲۰ روز تلاش کادر پزشکی متاسفانه بر اثر مبتلا به کرونا جان خود و نوزادش از دست داد.  

ذبیحی گفت: این خانم ۲۲ ساله ۲۰ روز پیش که علائم کرونا را داشت و بدحال بود به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد مقدس اعزام شد که پس از ۲۰ روز جان خود و نوزادش را از دست داد.

امام رضا بیمارستان مرگ مشهد ولی عصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر