کد خبر: 995377 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر خبر داد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از تجهیز و راه اندازی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهرستان خلیل آباد برای درمان بیماران مبتلا به کرونا خبرداد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر،  محمدجواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر گفت: با وجود گذشت 9 ماه از مقابله با ویروس کرونا در کشور وشهرستان اکنون در شرایطی در شهر کاشمر هستیم که اغلب تخت های بیمارستان های ما پر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا است.

او با اشاره به اینکه آمار فوتی های کرونا مثبت رو به افزایش است بیان داشت: بعد از در اختیارگذاشتن تمام بیمارستان شهید مدرس و بخشی از بیمارستان حضرت ابوالفضل شهرستان کاشمر برای درمان بیماران کرونایی، اکنون بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شهرستان خلیل آباد نیز برای خدمات دهی و درمان بیماران مبتلا به ویروس کووید19 تجهیز و راه اندازی شده است.

یزدانی در ادامه گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر محله محور کردن مقابله با کرونا شبکه بهداشت و درمان کاشمر با انعقاد تفاهم نامه ای با پایگاه های مقاومت بسیج درطرح شهید سلیمانی، هر مسجد شهر به یک سنگر سلامت تبدیل شده است.

او افزود: هدف از اجرایی شدن این طرح شناسایی بیماران مبتلا به کووید 19، مراقبت از بیماران و جلوگیری از نشر ویروس ، تامین نیاز های فردی و خانوداگی از نظر مالی، معنوی،روحی و حتی معیشتی خواهد بود.

یزدانی در پایان گفت: میزان مشارکت مردم در مقابله با کرونا تاثیر مستقیمی در میزان بستری ها و آمار فوتی های کرونا مثبت دارد که امیدواریم با همراهی حداکثری شهروندان از شرایط سخت کنونی هرچه زودتر عبور کنیم.

بسیج بیمارستان درمان شبکه بهداشت و درمان ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر