کد خبر: 995307 A

چمنی مطرح کرد:

رئیس کانون‌عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور خواستار حمایت از واحدهای کارآفرین و اشتغال‌زا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازتبریز، ناصر چمنی که در حاشیه بازدید از نخستین پخش سراسری دارو در آذربایجان شرقی سخن می‌گفت با بیان اینکه مدیران و مسئولان باید با حمایت های لازم انگیزه های کافی را برای سرمایه‌گذاری های مفید فراهم آورند، اظهار داشت: متاسفانه اکنون بسیاری از سرمایه گذاری ها در بخش هایی که سوددهی بالایی داشته و بدون اشتغالزایی کارآمد سوق پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی سرمایه گذاری‌های کارآفرین به ریسک پذیری بالایی نیاز دارد، افزود: این شرکت با ریسک پذیری بالا توانسته با اشتغالزایی مفید در حوزه دارویی که یکی از نیازهای اصلی جامعه به شمار می رود سرمایه گذاری و فعالیت مثبتی از خود نشان دهد.

وی فعالیت های این شرکت را به عنوان نخستین پخش سراسری دارویی آذربایجان شرقی الگویی برای کار آفرینی دانست و با اشاره به پتاسیل های استان آذربایجان شرقی در زمینه تولید دارو و فعال بودن شرکت های بزرگ تولید کننده دارو در این استان افزود: فعالیت نخستین شرکت پخش سراسری دارویی به مرکزیت استان آذربایجان شرقی ضمن آنکه توانسته کمک موثری در دسترسی مناسب به دارو را در استان فراهم کند می تواند در توزیع تولیدات کارخانجات بزرگ دارویی آذربایجان شرقی نیز نقش مهمی را ایفا کند.

چمنی تعامل سازنده میان کارکنان و مدیریت این شرکت را یکی از عوامل موفقیت شرکت عنوان کرد و گفت: ساختار جوان مدیریتی و همکاری مطلوب با کارکنان روند روبه رشدی را در برابر این شرکت قرار داده است

نایب رئیس کانون انجمن های تکنسین های دارویی کشور نیز در این آیین با اشاره به گستردگی فعالیت این شرکت در سطح استان آذربایجان شرقی و سایر استانها اظهار داشت: راه اندازی چنین شرکتی در سطح استان آذربایجان شرقی یکی از نیازهای بالفعل بود که مدیریت شرکت نوش دارو توانسته آن را به خوبی عملی سازد.

علوی به همکاری این شرکت در برگزاری دوره های کارآموزی دوره های آموزشی این انجمن اظهار داشت: در سایه این همکاری کارآموزان دوره های آموزشی انجمن صنفی تکنسین های دارویی استان آذربایجان شرقی با این شرکت به لحاظ برخورداری از آموزش های تکمیلی براحتی جذب بازار کار شوند.

رئیس انجمن صنفی تکنسین های دارویی آذربایجان شرقی فقدان برخورداری فارغ التحصیلان دانشگاهی با نیازهای بازار کار یکی از مشکلات جامعه کار و تولید عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در این شرکت این فرصت به خوبی برای بهره گیری از توانمندی های دانشگاهی و نیازهای بازار کار فراهم شده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از سوی انجمن صنفی تکنسین های دارویی استان آذربایجان شرقی از دکتر علی تهوری مدیرعامل این شرکت و محمد حق ویردی، جولایی و وحیده واحدیان سه تن از کارکنان این شرکت تجلیل شد.

آذربایجان شرقی جامعه دارو انجمن صنفی تکنسین های دارویی استان آذربایجان شرقی انجمن های صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر