کد خبر: 995139 A

پس از چند روز جدال با بیماری؛

پزشک کرمانشاهی به دنبال ابتلا به کرونا، صبح روز جمعه در بیمارستان امام رضا (ع) درگذشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، شادروان دکتر بهنام فقیهی که در سال ۱۳۶۶ وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شدند، علاوه بر آنکه از رزمندگان دفاع مقدس بود، از خیرین و نیکوکاران شهر نیز محسوب شده و از خصایص والای انسانی بهره‌مند بود.

در پی درگذشت زنده یاد دکتر بهنام فقیهی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پیامی فقدان این پزشک مدافع سلامت را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

"انالله و‌انا الیه راجعون‌"

آسمانی شدن همکار عزیزمان شادروان دکتر بهنام فقیهی که پس از مدت‌ها درگیری و مبارزه با ویروس کرونا صبح امروز درگذشت، موجب تاسف و تاثر عمیق جامعه پزشکی و همکاران دانشگاهی شد.

آن مرحوم که در نهایت خوش خلقی و احترام و نیز تعهد و دلسوزی، در درمان بیماران خود می‌کوشید، با ایمان و اعتقاد قوی و نیز کردار نیکو و پسندیده، چه در میان همکاران و چه در میان بیماران، بسیار قابل احترام و ستودنی بودند.

از سوی اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه، فقدان این پزشک عزیز را به خانواده گرامی، بازماندگان، دوستان و همکاران آن مرحوم تسلیت می‌گویم

شکی نیست از دست دادن چنین سرمایه‌های گرانبهایی که به عمری حاصل شده اند، ضربه جبران ناپذیری بر پیکر جامعه پزشکی و استان وارد کرده و خلا آنان هیچگاه پر نخواهد شد.

از پروردگار مهربان شادی روح و آرامش ابدی برای شان مسئلت و برای خانواده داغدیده بردباری آرزو می‌نمایم و امیدوارم همگان با به صدا در آمدن این زنگ‌های خطر رعب آور و جانسوز، بیش از پیش، از خود و خانواده و در نهایت جامعه مراقبت کنند.

پزشک استان کرمانشاه بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر